Značky > Avent > E-shopy

Avent

Avent

Značku Avent prodávají e-shopy

Prosím čekejte ...

Prvním výrobkem, který s na trhu objevil pod značkou Avent byla kojenecká láhev. Poprvé si ji mohli zákazníci koupit v roce 1984. Zakladatelem společnosti je Edward Atkin. A jak vlastně přišel na to, že se bude zabývat výrobou kojeneckých lahví? Nelíbila se mu nedostatečná kvalita lahví, které v té doby byly na trhu dostupné. Proto se pustil do vývoje kojeneckých lahví, které splňují požadované normy a kvalitu.

Pod značkou Avent koupíte kojenecké lahve, Avent kelímky na skladování, kartáčky pro čištění lahví, odsávačky mléka i dudlíky. Dále vyrábí elektronické chůvičky, teploměry, zvlhčovače vzduchu a další potřeby pro děti.

Se značkou Avent máte jistotu, že Vaše dítě dostává to nejlepší.

Značku Avent koupíte v prodejnách HM Studio, Pompo i v dalších prodejnách dětských potřeb.

TopObchod.com

TopObchod.com

V internetovém obchodě TopObchod.com mohou zákazníci zakoupit vitamíny, minerály, kávu, čaje, doplňky stravy, dárky, kosmetiku, nádobí, parfémy a mnoho dalšího. Zboží je doručováno prostřednictvím České pošty.

Prodávané značky: Nestlé, Nutrend, Dr.popov, Hipp, Teekanne a další

Lekarna.cz

Lekarna.cz

V internetovém obchodě Lekarna.cz mohou zákazníci zakoupit volně prodejné léky, čaje, potraviny, kosmetiku, drogérii, literaturu, kontaktní čočky, přírodní produkty, veterinární přípravky, vitamíny a minerály a nebo zdravotnický materiál.

Prodávané značky: adidas, Ariel, Always, Braun, Ajax a další

LYPO.CZ

LYPO.CZ

LYPO.cz je internetové obchodní centrum nabízející celou řadu kvalitních produktů od předních českých i světových značek. V e-shopu LYPO.cz spolupracujeme pouze se silnými a spolehlivými dodavateli v České republice.

Prodávané značky: Loap, Husky, Salming, Brit, Wader a další

Navigace

TOPlist