Značky > Bellinda > E-shopy

Bellinda

Bellinda

Značku Bellinda prodávají e-shopy

Prosím čekejte ...

Značka Bellinda má své kořeny už v roce 1882, kdy svou firmu v Krásné Lípě založil pan Vatter. Společnost se zabývala výrobou punčochového zboží. Později byla založena také pobočka v Budapešti a Německu. Název Bellinda pochází z výrazu „Bella Linda”, což je latinský překlad názvu města Krásná Lípa.

V současnosti se firma Bellinda specializuje nejen na punčochové zboží a ponožky, ale také na výrobu pánského, dámského i dětského spodního prádla. V nabídce najdete podprsenky, kalhotky, slipy, boxerky, korzety, punčochy, ponožky i podkolenky.

Výrobky značky Bellinda jsou kvalitní, pohodlné, elegantní i moderní. Tak neváhejte a pořiďte si spodní prádlo Bellinda, které Vám zaručí vysoké sebevědomí.

Výrobky značky Bellinda si můžete koupit v mnoha kamenných prodejnách se spodním prádlem a také v internetových obchodech. Nejznámější e-shop je E-Bellinda.cz.

Bexy.cz

Bexy.cz

E-shop Bexy.cz se specializuje převážně na prodej spodního prádla pro ženy. V nabídce najdou zákazníci plavky, podprsenky, dámské spodní prádlo, dámské košilky, korzety, punčochy, ponožky, pyžama, župany a nebo pánské spodní prádlo. Dále si zde mohou zakoupit oblečení a to dámské, pánské i dětsk ...

Prodávané značky: Lego, Bellinda, Albi, Bruder, Litex a další

ProNaseMuze.cz

ProNaseMuze.cz

Tento internetový obchod se specializuje na prodej pánského spodního prádla. Zákazníci zde mohou zakoupit trenýrky, boxerky, slipy, tanga, ale také župany, pyžama, plavky. Dále najdou zákazníci v nabídce tohoto e-shopu také pánské oblečení, funkční prádlo, ponožky, pánské parfémy, kosmetiku a mn ...

Prodávané značky: Andrie, Vestis, Lacoste, Zaffe, Fabio a další

Navigace

TOPlist