Značky > Computer Press > E-shopy

Computer Press

Computer Press

Značku Computer Press prodávají e-shopy

Prosím čekejte ...

Computer Press je známé knižní vydavatelství, jehož historie začala v roce 1994. Computer Press je předním vydavatelstvím, které na trh dodává širokou škálu odborných knih týkajících se výpočetní techniky. Od roku 1999 působí i v dalších oblastech. V sortimentu má široký výběr odborných i populárně-naučných knih. Knihy z vydavatelství Computer Press jsou dostupné v češtině a ve slovenštině.

Nevíte jak pracovat s různými počítačovými programy? V sortimentu publikací vydavatelství Computer Press na Vás čeká mnoho odborných knih, které Vám pomohou.

Knihy vydané nakladatelstvím Computer Press koupíte v knihkupectvích Knihcentrum.cz, Levné Knihy, Kanzelsberger i v mnoha dalších.

ZeleneUdoli.cz

ZeleneUdoli.cz

V internetovém obchodě ZeleneUdoli.cz najdete vše pro dům, dílnu a zahradu. Zakoupit můžete zahradní techniku, zahradní nábytek či nářadí a stroje. V nabídce je i velký výběr zahradnických potřeb a rostlin. Vybrat si můžete i ze široké nabídky chovatelských potřeb.

Prodávané značky: Bosch, Fiskars, Gardena, Black & Decker, Schneider a další

AlbatrosMedia.cz

AlbatrosMedia.cz

V internetovém obchodě AlbatrosMedia.cz mohou zákazníci zakoupit knihy a to konkrétně beletrii pro děti, beletrii pro dospělé, kuchařky, jazykové učebnice, poezii, populárně naučnou literaturu pro děti, knihy o zdraví a životním stylu a mnoho dalšího.

Prodávané značky: Albatros, BizBooks, CPress, CooBoo, Edika a další

Alza.cz

Alza.cz

Alza.cz patří k nejznámějším internetovým prodejcům elektroniky v ČR. Najdete zde široký sortimet zboží od mobilů až po televize. Zboží lze zakoupit i na splátky. Samozřejmostí je poradenství při výběru.

Prodávané značky: adidas, Apple, Samsung, Bosch, Casio a další

Ucebnice-Rychle.cz/Store

Ucebnice-Rychle.cz/Store

Internetový obchod Ucebnice-Rychle.cz/Store má své nabídce učebnice pro předškolní výchovu, pro ZŠ či SŠ. Dále najdou zákazníci knihy v kategoriích: Pedagogika, Přijímací zkoušky, Jazykové učebnice, Slovníky, Právo, Ekonomie, Daně a účetnictví, Podnikání a v mnohých dalších kategoriích.

Prodávané značky: Klett, SPN, Computer Press, Infoa, TV Graphics a další

Lan-Shop.cz

Lan-Shop.cz

V internetovém obchodě Lan-Shop.cz mohou zákazníci zakoupit e-cigarety, fotoaparáty, kamery, kancelářskou techniku, mobilní telefony, notebooky, tablety, počítače, software, spotřební elektroniku, spotřební materiál jako jsou refilly, inkousty a mnoho dalšího.

Prodávané značky: Apple, Samsung, Nokia, LG, HTC a další

eShop.VypocetniTechnika.eu

eShop.VypocetniTechnika.eu

Internetový obchod eShop.Vypocet­niTechnika.eu má ve své nabídce počítače, notebooky, spotřební materiál, software, kabely, redukce, elektroniku, fotoaparáty, videokamery, bílé zboží, vybavení pro firmy a mnoho dalšího.

Prodávané značky: Apple, Samsung, Nokia, Bosch, Casio a další

eShop.PocitaceNaPrajzske.cz

eShop.PocitaceNaPrajzske.cz

V internetovém obchodě eShop.Pocitace­NaPrajzske.cz mohou zákazníci zakoupit počítače, notebooky, spotřební materiál, software, elektroniku, fotoaparáty, videokamery, bílé zboží, potřeby pro volný čas a zábavu a nebo řadu dalších produktů.

Prodávané značky: Apple, Samsung, Nokia, Bosch, Casio a další

Navigace

TOPlist