Značky > Concord > E-shopy

Concord

Concord

Značku Concord prodávají e-shopy

Prosím čekejte ...

Historie značky Concord začala v roce 1908 ve Švýcarsku. Firma se zabývala výrobou řemínků a kapesních hodinek. Později začala vyrábět také náramkové hodinky. V průběhu let procházela mnoha změnami, přicházela na trh s mnoha inovacemi a díky tomu nyní můžete pod značkou Concord koupit opravdu luxusní a nádherné hodinky.

Hodinky Concord mají mnoho užitečných funkcí, přesné měření času je naprostou samozřejmostí. Co zákazníci u Concord nejvíce oceňují? Kromě mnoha funkcí také jejich opravdu dokonalý design. Cena hodinek je vysoká, ale pokud chcete získat společenskou prestiž a mít opravdovou kvalitu, tak se koupě hodinek Concord vyplatí. Milujete diamanty? Pořiďte si hodinky Concord a můžete mít diamanty i na nich.

Navštivte prodejnu Klenoty Aurum anebo další specializované prodejny a vyberte si ze široké nabídky pánských a dámských hodinek Concord.

Alza.cz

Alza.cz

Alza.cz patří k nejznámějším internetovým prodejcům elektroniky v ČR. Najdete zde široký sortimet zboží od mobilů až po televize. Zboží lze zakoupit i na splátky. Samozřejmostí je poradenství při výběru.

Prodávané značky: adidas, Apple, Samsung, Bosch, Casio a další

Navigace

TOPlist