Značky > Electrolux > E-shopy

Electrolux

Electrolux

Značku Electrolux prodávají e-shopy

Prosím čekejte ...

Historie švédské značky Elextrolux se datuje od roku 1919 kdy vznikla firma Elextrolux. Tato firma vznikla sloučením firmy Lux a Elektromekaniska.

Hlavní sídlo firmy Elextrolux se nachází ve Stockoholmu. V současné době nabízí Elextrolux své výrobky ve 150 zemích světa. Každoročně prodá více než 40 milionů výrobků.

Nabídka firmy Elextrolux je velmi rozsáhlá. V sortimentu najdete lednice, pračky, vysvače, sporáky, varné desky, odsavače par, myčky nádobí, mikrovlnné trouby, kávovary, mixéry, varné konvice, žehličky a mnoho dalších elektrospotřebičů.

Společnost Elextrolux se snaží co nejméně znečištovat životní prostředí a proto se snaží vytvářet nové designy výrobků, tak aby snižovaly nepříznivý vliv na životní prostředí.

Zoot.cz

Zoot.cz

V internetovém obchodě zoot.cz mohou zákazníci zakoupit zboží v kategoriích móda, krása a zdraví, bydlení a design a hi-tech. Z nabídky si vyberou muži i ženy a ti se také mohou těšit na výprodeje a každý den na speciální kolekce.

Prodávané značky: Bosch, Freshlabels, Zoo York, Pierre Cardin, Intel a další

KASA.cz

KASA.cz

KASA.cz je jedním z největších internetových obchodů na českém trhu. Nabízí velmi široký sortiment spotřební elektroniky, foto techniky, výpočetní techniky, zahradní techniky, sportovního zboží, kosmetiky, šperků, nábytků, výrobků pro děti a mnoho dalšího.

Prodávané značky: Alibert, Royal London, Timex, Moulinex, Skagen a další

Mall.cz

Mall.cz

V tomto e-shopu najdete široký sortiment zboží. Prodávají zde elektroniku, domácí spotřebiče, sportovní potřeby, hodinky, hračky, bílé zboží a spoustu jiných věcí. Zboží lze převzít v 8 pobočkách po celé ČR. Zde je také možnost prodeje na splátky.

Prodávané značky: Happy Green, Bosch, Toshiba, Olympus, Hecht a další

DomaciTechnika.cz

DomaciTechnika.cz

V internetovém obchodě DomaciTechnika.cz najdete široký výběr zboží. Obchod nabízí bílou techniku, elektroniku, zahradní techniku, infrasauny, krby, výčepní zařízení a vybavení dílen. Navíc si zde můžete zakoupit trampolíny, dětské stavebnice, dětské zahradní vybavení, tříkolky a koloběžky. ...

Prodávané značky: ARISTON, BOSCH, FAGOR, BEKO, GODDESS a další

Eshop.Hitbags.cz

Eshop.Hitbags.cz

Internetový obchod Eshop.Hitbags.cz má v nabídce filtrační sáčky do vysavačů. Prodává sáčky papírové i antibakteriální z netkané textílie. Dále můžete zakoupit filtry do vysavačů, vůně a pohlcovače pachů. Obchod nabízí i keramiku pro vnitřní i venkovní použití. Tato keramika je vyráběna v chráně ...

Prodávané značky: AEG, Domo, ECG, Philips, Moulinex a další

Patro.cz

Patro.cz

V internetovém obchodním domě Patro.cz si můžete vybrat ze široké škály zboží. V nabídce najdete malé i velké elektrospotřebiče, domácí potřeby, bytový textil, chovatelské potřeby, zahradnické potřeby, hračky, oblečení a obuv, vybavení pro sport, hudební nástroje, nářadí, pneumatiky a velký výbě ...

Prodávané značky: adidas, Samsung, Bosch, Casio, Puma a další

VaseDomacnost.cz

VaseDomacnost.cz

Internetový obchod VaseDomacnost.cz se specializuje na prodej domácích potřeb, elektrospotřebičů a bytových doplňků. V nabídce najdete také zahradní nábytek, grily a zahradnické potřeby. Navíc zde můžete zakoupit dětské chůvičky, ohřívače a digitální teploměry.

Prodávané značky: Electrolux, Gorenje, Taurus, Samsung, Fagor a další

ElektroCB.cz

ElektroCB.cz

V internetovém obchodě ElektroCB.cz si můžete vybrat ze široké škály elektrospotřebičů. V nabídce jsou volně stojící i vestavné ledničky, pračky, myčky, sporáky i sušičky. Dále zde najdete i velký výběr malých elektrospotřebičů.

Prodávané značky: Karma, Sharp, Sinop, Daitsu, KL ROBOT a další

MichaelPlaza.cz

MichaelPlaza.cz

Internetový obchod MichaelPlaza.cz provozuje společnost Michael s.r.o. V nabídce tohoto e-shopu najdete široký výběr velkých i malých elektrospotřebičů, audio-videotechniky, televizní techniky, počítačů a fotoaparátů. Dále můžete zakoupit například meteorologické stanice, hudební stanice či kuch ...

Prodávané značky: Apple, Samsung, Bosch, Casio, LG a další

Elektro-Arena.cz

Elektro-Arena.cz

E- shop Elektro-Arena.cz se specializuje na prodej osvětlení, svítidle, velkých i malých elektrospotřebičů, počítačů, televizorů a elektroniky. V nabídce má více než 30 tisíc produktů. Pokud nemáte dostatek finančních prostředků, tak si zboží si můžete zakoupit i na splátky.

Prodávané značky: EGLO, OLYMPUS, Panasonic, Moulinex, SAMSUNG a další

Předchozí 1 2

Navigace

TOPlist