Značky > Fischer > E-shopy

Fischer

Fischer

Značku Fischer prodávají e-shopy

Prosím čekejte ...

Značka Fischer je dnes známá především u milovníků zimních sportů. Její historie začala v roce 1924 v Horním Rakousku ve městě Riedl, když svou firmu založil Josef Fischer. Firma se nejdříve zabývala výrobou saní a žebřiňáků. Později začala také s výrobou lyží. K velkému rozvoji došlo v roce 1938, kdy došlo k exportu dvou tisíc lyží do USA. V roce 1958 firmu převzal Josef Fischer mladší. V této době také vzniklo nyní dobře známé logo – značka tří trojúhelníků.

V dnešním sortimentu značky Fischer jsou pánské, dámské i dětské sjezdové lyže. Nechybí ani kolekce běžkařských lyží. Fischer vyrábí také běžkařské a sjezdové hole, lyžařské boty, boty na běžky i vázání na lyže.

Fischer má v nabídce i různé doplňky a příslušenství, a to například tašky, vaky, rukavice a čepice. Fischer vyrábí také sportovní oblečení.

Výrobky značky Fischer můžete koupit ve specializovaných prodejnách sportu. V nabídce je má Sportisimo, Hervis Sport, Intersport i mnoho dalších.

Online-Sport.cz

Online-Sport.cz

Eshop specializovaný na sportovní potřeby nabízí vše pro outdoor, inline, squash, tenis, snowboard, jízdní kola i fitness. Pro věrné zákazníky je zde připraven bonusový systém, kde najdou mnoho dárků. Také je zde možnost prodeje na splátky.

Prodávané značky: Merrel, Lerko, Tempish, Easy Camp, DUNLOP a další

Hoby-Sport.com

Hoby-Sport.com

V Hoby-Sport.com najdete velkou nabídku sportovních potřeb, oblečení, obuvi, lyží, snowboardů, bruslí, hokejových potřeb a spoustu jiných věcí. Také zde nabízí potřeby pro floorbal, tenis, squash, koloběžky a funkční prádlo. Neváhejte a navštivte stránky Hoby-Sport.com.

Prodávané značky: blizzard, fischer, sherpa, Nord blanc, trim a další

Ok-Sport.cz

Ok-Sport.cz

Ok-Sport.cz je specializovaný e-shop lyžařských a cyklistických potřeb. Na pobočce v Liberci provádí servis lyží a kol. Pobočka funguje i jako půjčovna snowboardů a lyží. Při nákupu zboží nad 2000Kč je poštovné zdarma.

Prodávané značky: Uvex, Apache, Fischer, Atomic, Craft a další

ShopKredit.cz

ShopKredit.cz

ShopKredit.cz je specializovaný obchod na prodej kolečkových bruslí. V nabídce najdete i trekové boty, vybavení pro tenis, lyže a jízdní kola. Při objednávce zboží nad 2500 kč je doprava zdarma. Za každý nákup získávají zákazníci kredit pro další nákupy.

Prodávané značky: Völkl, Elan, Rollerblade, Blizzard, Nordica a další

Skier.cz

Skier.cz

Skier.cz je obchod zaměřený na prodej vybavení pro sjezdové lyžování a outdoor. Najdete zde inline brusle a sportovní oblečení. Při objednávce zboží nad 3000 kč je doprava zdarma. Skier.czt garantuje nejvyšší kvalitu zboží za atraktivní ceny.

Prodávané značky: Leki, K2, Dynastar, Deuter, Meindl a další

GoldSport.cz

GoldSport.cz

GoldSport.cz je specializovaný obchod na prodej potřeb pro sportovce a outdoorového vybavní. V nabídce se nachází boty, oblečení,GPS, stany, spací pytle, trampolíny, inline brusle a mnoho jiných věcí. Zboží si můžete osobně vyzvednout v kamenné prodejně. První servis je pro zákazníky zdarma. ...

Prodávané značky: Fischer, Insportline, Head, Coleman, Hannah a další

Sport-Bilek.cz

Sport-Bilek.cz

Sport-Bilek.cz je specializovaný obchod na prodej jízdních kol, lyžařského a snowboardového vybavení. V nabídce se nachází lyže, saně, helmy, jízdní kola a mnoho jiných věcí. Prodávají zde zboží značek jako jsou Giant, Ultramotor, Wisper a další. Pro spokojenost zákazníků stále rozšiřují sortime ...

Prodávané značky: Head, Volkl, Housefit, Agogs, Volant a další

ShopStaviva.cz

ShopStaviva.cz

Internetový obchod ShopStaviva.cz se zabývá prodejem stavebního materiálu. V jeho nabídce najdete cihly, výrobky ze dřeva, sádrokartony, izolace, obklady a dlažby, stavební chemii, omítky, malty i cementy. Dále prodává okna, dveře, střechy, venkovní dlažby a zahradní prvky.

Prodávané značky: ACO, BASF, Lectra Trading, Pipelife, HET a další

AllinSport.cz

AllinSport.cz

AllinSport.cz je specializovaný obchod na prodej potřeb pro sportovce. V nabídce se nachází inline brusle. spací pytle, koloběžky, lyže, tenisové rakety a mnoho jiných věcí. Při nákupu nad 3 000 Kč je dopravné zdarma. Zboží si můžete osobně vyzvednout kamenné prodejně.

Prodávané značky: Unihoc, Madshus, Canadien, JOEREX, LUMINOX a další

Sporto.cz

Sporto.cz

Sporto.cz je specializovaný obchod na prodej sportovních potřeb. V nabídce se nachází boty, funkční prádlo, výživu a mnoho jiných věcí. Prodávají zde zboží značek jako jsou Salming, Isostar, K2 a další. Pro spokojenost zákazníků stále rozšiřují sortiment sportovních potřeb.

Prodávané značky: Tempish, Isostar, Madshus, Salming, ZONE a další

Předchozí 1 2 3

Navigace

TOPlist