Značky > Salewa > E-shopy

Salewa

Salewa

Značku Salewa prodávají e-shopy

Prosím čekejte ...

Historie značky Salewa začala v roce 1935 v Mnichově. Firmu založil Josef Liebhart. Firma Salewa se zabývala výrobou kožených a textilních výrobků. Jako první začala vyrábět ruksaky s konstrukcí z ocelových trubek. Později se specializovala i na výrobu lyžařských hůlek z lísky.

V roce 1978 firma rozšířila výrobu také o funkční oděvy. Dnes známé logo orla vzniklo až v roce 1979.

Firma Salewa je velmi úspěšná i v současnosti. V nabídce má horolozecké, turistické i sportovní vybavení. Sortiment zahrnuje spací pytle, stany, lezeckou výstroj, batohy i další. Salewa vyrábí i sportovní oblečení a obuv. Ať se chystáte do přírody, na hory či kamkoliv, tak určitě zvolte bundu, vestu, košili, kalhoty, tričko, ponožky či spodní prádlo značky Salewa.

Značku Salewa naleznete v sortimentu prodejen Sportismo, Rock Point, Intersport i v dalších kamenných prodejnách a internetových obchodech.

Stany-Spacaky.com

Stany-Spacaky.com

E-shop Stany-Spacaky.com je zaměřený na prodej spacáků, stanů a jiného outdoorového příslušenství. Najdete zde vše potřebné pro trekking, outdoor a turistiku. Stany-Spacaky.com nabízí možnost osobního převzetí zboží. Jejich prodejna se nachází v Hradci Králové.

Prodávané značky: Primus, Fizan, Loap, Husky, Hannah a další

Dreamsport.cz

Dreamsport.cz

Zde najdete sportovní potřeby pro různé sporty jako jsou Basketbal, Baseball, Americký fotbal, Badminton, Squash, Florbal. V e-shopu nabízí i rehabilitační a cvičební pomůcky, brusle, koloběžky a další. Nad 3000 Kč je u vybraných produktů doprava ZDARMA. A na každý týden připravují akční ceny u  ...

Prodávané značky: Ravensberger, Vitaharmony, Twinlab, Victorinox, Svět Kult a další

Up-Down.cz

Up-Down.cz

Tento e-shop je specializovaný na prodej oblečení a potřeb pro sport – outdoor, turistika, horolezectví. Také zde najdete skate obuv, oblečení, snowboardy a skateboardy. Zboží, které zde nabízí je od světově známých značek. Při objednávce nad 3000Kč je doprava zdarma.

Prodávané značky: Zajo, Independent, Osiris, Rip Curl, Doldy a další

ZijemeSportem.cz

ZijemeSportem.cz

ZijemeSportem.cz patří mezi velmi vyhledávané internetové obchody. Nyní jsou na pozici jednoho z největších eshopů se sportovními potřebami v ČR! Neustále rozšiřují sortiment a zkvalitňují služby pro sv zákazníky. V nabídce najdete jen kvalitní značkové zboží.

Prodávané značky: Norwell, Garmont, Merida, Cateye, Meindl a další

Pinguin-Shop.cz

Pinguin-Shop.cz

Pinguin-Shop.cz vyrábí a prodává vybavení značky Pinguin pro outdoor, turistiku, camping, volný čas a sport v přírodě. Specializují se na stany, spací pytle, batohy a oblečení. Produkty značky Pinguin byly použity a testovány řadou vysokohorských expedic. Při nákupu jakéhokoliv zboží nad 2000 Kč ...

Prodávané značky: Saltic, Campingaz, Rock Pillars, Gerber, Kolimax a další

GoldSport.cz

GoldSport.cz

GoldSport.cz je specializovaný obchod na prodej potřeb pro sportovce a outdoorového vybavní. V nabídce se nachází boty, oblečení,GPS, stany, spací pytle, trampolíny, inline brusle a mnoho jiných věcí. Zboží si můžete osobně vyzvednout v kamenné prodejně. První servis je pro zákazníky zdarma. ...

Prodávané značky: Fischer, Insportline, Head, Coleman, Hannah a další

AllinSport.cz

AllinSport.cz

AllinSport.cz je specializovaný obchod na prodej potřeb pro sportovce. V nabídce se nachází inline brusle. spací pytle, koloběžky, lyže, tenisové rakety a mnoho jiných věcí. Při nákupu nad 3 000 Kč je dopravné zdarma. Zboží si můžete osobně vyzvednout kamenné prodejně.

Prodávané značky: Unihoc, Madshus, Canadien, JOEREX, LUMINOX a další

AbsolutSport.cz

AbsolutSport.cz

AbsolutSport.cz je specializovaný obchod na prodej outdoorového vybavení. V nabídce najdete vše pro turistiku, horolezectví, kemping a spoustu jiných. Objednané zboží zasílají i na Slovensko. Při nákupu nad 3000 je doprava zdarma.

Prodávané značky: Sigg, Treksport, Alb, Doldy, Primus a další

Sport2000Online.cz

Sport2000Online.cz

Sport2000Online.cz je specializovaný obchod na prodej sportovních potřeb. V nabídce se nachází boty, jízdní kola, snowboardy, helmy, lyže a mnoho jiných věcí. Prodávají zde zboží značek jako jsou Rossignol, Burton, Atomic a další. Pro spokojenost zákazníků stále rozšiřují sortiment sportovních p ...

Prodávané značky: Briko, Uvex, Coluumbiaa, Stuf, Fischer a další

QSport.cz

QSport.cz

QSport.cz je specializovaný obchod na prodej oblečení a sportovních potřeb. V nabídce najdete jízdní kola, batohy, stany a spoustu jiných. Objednané zboží lze osobně převzít na prodejně. Kamenná prodejna se nachází ve Vrchlabí v ulici Krkonošská.

Prodávané značky: adidas, Nike, Salomon, Acer, Columbia a další

Navigace

TOPlist