Brno > albert hypermarket

albert hypermarket Brno

Popis lokace
Prosím čekejte ...

albert hypermarket

Brno - Štýřice, Vídeňská 815/89a

Interspar v České republice provozuje síť hypermarketů a supermarketů. Jeden z hypermarketů Interspar se nachází také v Brně. Interspar Brno sídlí ve Vídeňské ulici.

Hypermarket Interspar Brno má v sortimentu velký výběr čerstvých i trvanlivých potravin. V nabídce jsou mléčné výrobky, maso, uzeniny, ovoce, zelenina, pečivo i mnoho dalšího. Dále zde můžete koupit také drogerii a kosmetiku. Nechybí ani elektro oddělení a oddělení oblečení a bytových doplňků. V Intersparu můžete koupit také harčky.

V Intersparu se vyplatí nakupovat. Akční leták vychází každý týden a vždy obsahuje zajímavé slevové akce. Výhodou nakupování v Intersparu je také to, že můžete platit i platební kartou anebo pro zaplacení použít stravenky. Navíc se můžete zapojit také do akce „Věrnost boduje“.

Obchod najdete v kategorii supermarkety a hobby markety.

Prodejna albert hypermarket Brno patří do sítě prodejen Interspar.

Barbecue, Beauty Kiss, Everton, Lovely, Molly, New York, Pamina, Pascarel, Pretty Baby, Rubin , Potraviny, Drogerie a kosmetika, Potřeby pro domácnost, Elektro, Móda a textil, Dětské zboží, Školní a kancelářské potřeby, Krmivo pro zvířata, Sport a zábava, Hobby, Camping, Zahrada, Domácnost

Další supermarkety v okolí:

Makro Mobelix Bauhaus
Billa bauMax IKEA
Hornbach Lidl DATART
Hruška Tesco Jysk
Globus kika UNI HOBBY Market
Nahlásit chybné údaje

Navigace

TOPlist