Cheb - Karlovarský krajRestaurace, kavárny, bary a občerstvení v Chebu

Karlovarský kraj > Cheb

Cheb

Restaurace a hospody

Prodejny   >   Restaurace a hospody

Jste příjemně unavení z celodenního nakupování? Nebo se vám jen nechce trávit dopoledne u plotny? Není nic jednoduššího, než si zajít do restaurace či kavárny. Nechat odpočinout nohy, ušlapané z nákupních center, dát si kávu a zákusek. To vám nabízí každá kavárna. Najdete tady klid a občerstvení. Internetové kavárny vám navíc nabízejí možnost se při vychutnávání kávy dozvědět něco nového nebo třeba poslat e-mail.

Pokud se vydáte na nákupy do našich tuzemských metropolí, nesmíte vynechat vyhlášené restaurace v Praze, Brně a Ostravě. Místní obchodníci pro vás připravují každý den úžasné nabídky, kterým nelze odolat. Navíc čas strávený v příjemné restauraci, se prý nezapočítává do lidského žití. To zní lákavě, že?

Dětem udělá radost návštěva čínské restaurace. A váš temperamentní protějšek zase nadchne mexická restaurace. Jsou pro vás připraveny u většiny obchodních center jako chutná tečka za celodenním nakupováním. A pokud jsou vaše chutě konzervativnější, vyberete si z naší nabídky jistě taky.

ASIA WOK

ASIA WOK Cheb, Dragounská 6/2529

V bistru ASIA WOK najdete velký výběr asijských specialit, orientální kuchyni, kuřecí dobroty, výborné polévky a nepřeberné množství příloh. Těším ...

Pizzerie EMPIRE

Pizzerie EMPIRE Cheb, Dragounská 6/2529  Zrušená pobočka

V naší PIZZERIE DRAGOUN najdete velký výběr různých druhů italských jídel a nápojů. Nabízíme pravou italskou pizzu, těstoviny a mořské plody. Těší ...

Prodávané značky: PIZZERIE DRAGOUN

Navigace

TOPlist