Hradec Králové > Makro

Makro Hradec Králové

Popis lokace
Prosím čekejte ...

Makro

Hradec Králové, Hradec Králové-Březhrad 181

Makro Cash & Carry ČR provozuje velkoobchodní prodejnu i v Hradci Králové.

Makro Hradec Králové se nachází v komerční zóně Březhrad. V nabídce má velký výběr potravin i nepotravinářského zboží. Otevírací dobu stejně jako aktuální akční leták najdete na internetových stránkách Makro.cz.

V Makru mohou nakupovat pouze registrovaní zákazníci. Registraci můžete zdarma provést i online, prostřednictvím internetových stránek. Registrovat se mohou pouze podnikatelé.

V areálu Makra najdete i čerpací stanici. Pohonné hmoty zde mohou čerpat i neregistrovaní zákazníci. Držitelé karet Makro a především držitelé zlatých a stříbrných karet však mají nárok na slevu z uvedené ceny benzínu či nafty.

Součástí Makra Hradec Králové je i restaurace M&M Bistro. Zde si můžete pochutnat na tradičních českých specialitách. Samozřejmostí je velký výběr nápojů. Pokud máte děti, tak můžete využít i služeb dětského koutku, který je otevřen v pracovní dni od 9 do 22 hodin a o víkendu od 8 do 22 hodin.

Obchod najdete v kategorii supermarkety a hobby markety.

Prodejna Makro Hradec Králové patří do sítě prodejen Makro.

aro, Fine Food, H-Line, Horeca Select, Rioba, Sigma , Ovoce zelenina, Maso a Drůbež, Uzeniny, Čerstvé ryby, Mražené, Lahůdky, Mléčné lahůdky, Pečivo, Cukrovinky, Konzervované produkty, Koloniál, Čistící prostředky, prací prášky, Pivo a nealko nápoje, Víno a lihoviny, Cigarety, Potřeby pro kutily, Domácí a kuchyňské potřeby, Bílé elektro, Černé elektro, Výpočetní technika, Profi gastro, Sezónní zboží, Sportovní textil a obuv Boty, Kancelářské potřeby, Pracovní oděvy, Bytový textil, Ryby

Další supermarkety v okolí:

Kaufland Interspar Tesco
ASKO nábytek Hruška DATART
Terno Jysk OBI
Okay Elektro Electroworld Hornbach
Penny Market Albert bauMax
Nahlásit chybné údaje

Navigace

TOPlist