Hrdějovice > Makro

Makro Hrdějovice

Popis lokace
Prosím čekejte ...

Makro

Hrdějovice, Hrdějovice 396

Pobočka velkoobchodu Makro Cash & Carry ČR sídlí i v Jihočeském kraji. Velkoobchodní prodejnu najdete v Hrdějovicích u Českých Budějovic.

Pro nákup v prodejnách Makro potřebujete Makro kartu, kterou Vám vydají přímo na prodejně. Případně se můžete registrovat online prostřednictvím internetových stránek. Vzhledem k tomu, že v Makru mohou nakupovat pouze podnikatelé, budete tedy k registraci potřebovat Vaše živnostenské oprávnění.

V Makro České Budějovice naleznete vše, co potřebujete pro Vaše podnikání. Zakoupit můžete čerstvé i trvanlivé potraviny. Makro je známé i svou nabídkou čerstvého ovoce a zeleniny. Dále prodává kvalitní sýry a ostatní mléčné výrobky, uzeniny a ryby.

Z nepotravinářského sortimentu stojí za to zmínit domácí potřeby, drogerii, kancelářské potřeby a vybavení, elektroniku a elektrospotřebiče. Dále nabízí sortiment výrobků pro vybavení hotelů, restaurací i rychlých občerstvení.

Obchod najdete v kategorii supermarkety a hobby markety.

Prodejna Makro Hrdějovice patří do sítě prodejen Makro.

aro, Fine Food, H-Line, Horeca Select, Rioba, Sigma , Ovoce zelenina, Maso a Drůbež, Uzeniny, Čerstvé ryby, Mražené, Lahůdky, Mléčné lahůdky, Pečivo, Cukrovinky, Konzervované produkty, Koloniál, Čistící prostředky, prací prášky, Pivo a nealko nápoje, Víno a lihoviny, Cigarety, Potřeby pro kutily, Domácí a kuchyňské potřeby, Bílé elektro, Černé elektro, Výpočetní technika, Profi gastro, Sezónní zboží, Sportovní textil a obuv Boty, Kancelářské potřeby, Pracovní oděvy, Bytový textil, Ryby

Nahlásit chybné údaje

Navigace

TOPlist