Jenišov > Makro

Makro Jenišov

Popis lokace
Prosím čekejte ...

Makro

Jenišov, Obchodní 30

V Karlovarském kraji se pobočka velkoobchodu Makro Cash & Carry ČR nachází v Jenišově u Karlových Varů.

V této prodejně, stejně jako v ostatních velkoobchodních pobočkách Makro, mohou nakupovat pouze registrovaní zákazníci. Registraci mohou provést pouze držitelé živnostenského oprávnění. Na základě registrace Makro vydá kartu, která opravňuje ke vstupu a nákupům v Makro.

Pokud se stanete Makro partnerem a hodnota Vašich měsíčních nákupů bude vyšší než 20 tis. Kč bez DPH anebo větší než 40 tis. Kč bez DPH, získáte nárok na získání stříbrné anebo zlaté Makro karty. Držitelé těchto karet mohou čerpat další výhody, jako okamžité slevy z nákupu, rozšířenou otevírací dobu či vyšší slevy na pohonné hmoty.

V Makru v Jenišově najdete široký výběr trvanlivých i čerstvých potravin. V nabídce má rozsáhlý sortiment čerstvých ryb a mořských plodů. Dále si zde můžete vybrat z více než 2500 českých a zahraničních vín. Nabídka Makra zahrnuje i veškerý sortiment zboží potřebný pro vybavení a chod restaurací a hotelů.

Obchod najdete v kategorii supermarkety a hobby markety.

Prodejna Makro Jenišov patří do sítě prodejen Makro.

aro, Fine Food, H-Line, Horeca Select, Rioba, Sigma , Ovoce zelenina, Maso a Drůbež, Uzeniny, Čerstvé ryby, Mražené, Lahůdky, Mléčné lahůdky, Pečivo, Cukrovinky, Konzervované produkty, Koloniál, Čistící prostředky, prací prášky, Pivo a nealko nápoje, Víno a lihoviny, Cigarety, Potřeby pro kutily, Domácí a kuchyňské potřeby, Bílé elektro, Černé elektro, Výpočetní technika, Profi gastro, Sezónní zboží, Sportovní textil a obuv Boty, Kancelářské potřeby, Pracovní oděvy, Bytový textil, Ryby

Další supermarkety v okolí:

Globus
Nahlásit chybné údaje

Navigace

TOPlist