Nový Jičín - Moravskoslezský krajZáruční i pozáruční servisy v Novém Jičíně

Moravskoslezský kraj > Nový Jičín

Nový Jičín

Servisy

Prodejny   >   Servisy

Dosluhuje vaše pračka, lednice, telefon, notebook, fotoaparát anebo cokoli z toho co máte doma? Nemáte peníze na nový výrobek? Nezoufejte. Proto jsou tu servisy, které vám s tímto problémem pomohou. Stačí některý z daných servisů kontaktovat a odborníci vše vyřeší rychle a přitom kvalitně. Jakoukoli věc vám opraví a ona pak bude sloužit další dobu.

Abyste nemuseli provětrávat peněženku, šetřete. Pomohou vám v tom servisy, které nabízí spoustu dalších služeb včetně předprodejní, záruční a pozáruční opravy spotřebičů. Jestliže hledáte vhodné náhradní díly, zeptejte se v kterémkoli servisu, který je zaměřený právě na váš výrobek. V servisech vám také poradí, zda je vhodné danou věc opravit nebo ji úplně zlikvidovat. I o tento problém se vám servisy postarají. Ekologická likvidace proběhne v souladu s platnou legislativou a vy si s tím víc nebudete muset lámat hlavu.

Servisy, to jsou rychlé a spolehlivé opravy výrobků zakoupených u nás v České republice, ale i v zahraničí. Záleží, jak se v servisech domluvíte, ale určitě vám všechny vyjdou vstříc. Servisy dokonce nabízí svým zákazníkům svoz a odvoz spotřebičů, díky kterému se předejde dalšímu poškození. Samozřejmě, že svůj spotřebič či jiné zařízení, které chcete opravit, můžete přivést do servisu bez jakékoli pomoci, ale co když se stane, že jeho vada bude kvůli vašemu převozu mnohem větší? Svěřte se do rukou profesionálů, kteří mají v oboru letité zkušenosti. Vyberte si ten váš servis, kam se budete rádi vracet. Servisy jsou držiteli certifikátů, které je opravňují k těmto opravám a výměnám součástek, proto si můžete být jisti, že pro vás dělají jen to nejlepší. Servisy se prostě přizpůsobí vašim potřebám.

Elektro - Sano

Elektro - Sano Nový Jičín, Hoblíkova 15

Společnost Elektro – Sano se zabývá opravami domácích spotřebičů. Zajišťuje záruční i pozáruční servis pro elektrospotřebiče značek BOSCH, SIEMENS ...

Prodávané značky: SIEMENS, BOSCH, GAGGENAU, BLOMBERG, BRANDT a další

Pavel Volek

Pavel Volek Nový Jičín, Lidická 46/1

Servis mobilních telefonů MobilExpert sídlí v Novém Jičíně, v Lidické ulici. Specializuje se na pozáruční opravy mobilních telefonů značek SAMSUNG ...

Prodávané značky: APPLE, NOKIA, BLACKBERRY, HUAWEI, SAMSUNG a další

Obchody v Novém Jičíně prodávají tyto značky:

Siemens, Brandt, LG, Apple, Beko, Bosch, Huawei, Sony Ericsson, Samsung, Nokia, BlackBerry, Blomberg

Navigace

TOPlist