Olomouc > Makro

Makro Olomouc

Popis lokace
Prosím čekejte ...

Makro

Olomouc, Olomoucká 791

Makro Cash & Carry ČR sídlí i v Olomouckém kraji. Velkoobchod najdete ve Velké Bystřici.

Sortiment výrobků v Makro Velká Bystřice je velmi rozsáhlý. Na své si zde přijdou maloobchodníci i provozovatelé restauračních zařízení. V nabídce obchodu najdete čerstvé i trvanlivé potraviny. Samozřejmostí je velký výběr čerstvého ovoce a zeleniny. Dále si můžete vybrat z nabídky drogerie, kosmetiky a dalšího spotřebního zboží. Můžete zde zakoupit i elektroniku a elektrospotřebiče.

Pokud chcete v Makru nakupovat, musíte se zaregistrovat. Registraci můžete provést přímo ve velkoobchodě anebo prostřednictvím internetových stránek. Registrovat se mohou pouze držitelé živnostenského oprávnění.

Součástí velkoobchodu je i restaurace, která má v nabídce široký výběr hotových jídel a nápojů.

V areálu Makro Velká Bystřice se nachází i čerpací stanice. Otevírací dobu a ceny pohonných hmot najdete na internetových stránkách Makro.cz.

Obchod najdete v kategorii supermarkety a hobby markety.

Prodejna Makro Olomouc patří do sítě prodejen Makro.

aro, Fine Food, H-Line, Horeca Select, Rioba, Sigma , Ovoce zelenina, Maso a Drůbež, Uzeniny, Čerstvé ryby, Mražené, Lahůdky, Mléčné lahůdky, Pečivo, Cukrovinky, Konzervované produkty, Koloniál, Čistící prostředky, prací prášky, Pivo a nealko nápoje, Víno a lihoviny, Cigarety, Potřeby pro kutily, Domácí a kuchyňské potřeby, Bílé elektro, Černé elektro, Výpočetní technika, Profi gastro, Sezónní zboží, Sportovní textil a obuv Boty, Kancelářské potřeby, Pracovní oděvy, Bytový textil, Ryby

Další supermarkety v okolí:

Penny Market NEJČI Nábytek Koberce Trend
Planeo Elektro bauMax Globus
Albert Interspar Nábytek Valášek
Hornbach OBI kika
Terno Tesco Lidl
Nahlásit chybné údaje

Navigace

TOPlist