Praha > Makro

Makro Praha

Popis lokace
Prosím čekejte ...

Makro

Praha-Řeporyje, Jeremiášova 1249/7

Velkoobchod Makro v Praze Stodůlkách je třetí prodejna ze sítě velkoobchodů Makro v Praze. Makro Praha Stodůlky nabízí ucelený sortiment potravin, nápojů, elektroniky, drogerie i textilu, jako zbylých 12 prodejen Makro v ČR.

V Makru na Praze 5 se krom klasické velkoobchodní prodejny, která je určena pouze registrovaným zákazníkům, zejména podnikatelům, nachází také Makro restaurace, automyčka a čerpací stanice Makro. Právě nákup pohonných hmot je v Makru velmi výhodný. Benzínová stanice Makro Praha-Stodůlky, nabízí výrazně nižší ceny benzínu a nafty, než jiné čerpací stanice v Praze. Navíc nabízí registrovaným partnerům slevu od 0,50 Kč do 2 Kč (v akčních týdnech) na litr benzínu či nafty. To vše při zachování té nejlepší kvality.

Prodejní doba Makra je uvedena v sekci otevírací doba, pro zlaté a stříbrné Makro partnery je navíc rozšířená (nakupovat mohou již od 6.00 přes týden a v sobotu a od 7.00 v neděli).

Obchod najdete v kategorii supermarkety a hobby markety.

Prodejna Makro Praha patří do sítě prodejen Makro.

aro, Fine Food, H-Line, Horeca Select, Rioba, Sigma , Ovoce zelenina, Maso a Drůbež, Uzeniny, Čerstvé ryby, Mražené, Lahůdky, Mléčné lahůdky, Pečivo, Cukrovinky, Konzervované produkty, Koloniál, Čistící prostředky, prací prášky, Pivo a nealko nápoje, Víno a lihoviny, Cigarety, Potřeby pro kutily, Domácí a kuchyňské potřeby, Bílé elektro, Černé elektro, Výpočetní technika, Profi gastro, Sezónní zboží, Sportovní textil a obuv Boty, Kancelářské potřeby, Pracovní oděvy, Bytový textil, Ryby

Další supermarkety v okolí:

Bauhaus Electroworld Žabka
Nábytek Valášek Sconto XXXLutz
Koberce Trend Hruška Interspar
bauMax Kaufland Okay Elektro
OBI Euronics Billa
Nahlásit chybné údaje

Navigace

TOPlist