Průhonice - Středočeský krajNákupní centra a obchodní domy v Průhonicích

Středočeský kraj > Průhonice

Nákupní centra a obchodní domy v Průhonicích

Průhonice objevíme v okrese Praha – západ. Nacházejí se ve Středočeském kraji a mají průměrnou nadmořskou výšku 306 metrů nad mořem. V Průhonicích nalezneme spoustu zajímavých objektů a mezi ně patří i Průhonický park, který je zařazen mezi památky UNESCO nebo třeba dendrologická zahrada a samozřejmě i další historické objekty.

Vznik obce je datován do dvanáctého století našeho letopočtu. Ve čtrnáctém století byl v této obci vybudován hrad a Průhonice zažily také velký rozmach. Ve století šestnáctém přešly Průhonice pod nové majitele. Byl to rod rytířů Zapských. Ten také nechal své sídlo přestavět na zámek. Za třicetileté války došlo k devastaci obce. Nyní je obec opět upravená a spoustu památek mohou turisté vidět i dnes.

V obci můžeme najít i školu, skateboardové hřiště, hřiště pro děti a mládež, zdravotní středisko, banky, řadu restaurací a mnohé další.

MoDo Centrum Interiérů je jediné obchodní centrum, které momentálně v Průhonicích najdete. Toto nákupní centrum najdete na adrese V Oblouku 800 Průhonice. Uvnitř centra naleznete 1 obchod a ten má otevřeno přes všední dny od 10.00 do 19.00, v sobotu od 10.00 do 19.00 a v neděli od 10.00 do 17.00.

Navigace

TOPlist