Šumperk - Olomoucký krajZnačkové prodejny a obchody v Šumperku

Olomoucký kraj > Šumperk

Šumperk

Stanice technické kontroly a měření emisí

Prodejny   >   Auto moto   >   STK a emise

Nechte si zkontrolovat vozidlo. Vyberte si z mnoha spolehlivých firem, které nabízejí STK a měření emisí. Zabývají se kontrolou osobních, ale i nákladních vozidel a nabídnou Vám další rozšiřující služby. Stačí se jen v těchto firmách informovat a se zaměstnanci či samotným majitelem se domluvit. Po té si na STK vezměte technický průkaz vozidla, osvědčení o registraci vozidla (osvědčení o technickém průkazu), protokol o měření emisí s kladným výsledkem, osvědčení o měření emisí a protokol z poslední technické prohlídky – je-li vozidlo přistavováno k opakované technické prohlídce. Zdá se vám toho moc. Co byste neudělali pro to, aby vaše vozidlo mohlo i nadále jezdit? Jistě se vám to vyplatí.

Jak vozidlo na STK připravit? Mělo by být přistavěno nezatížené, čisté (zejména podvozek), vybavené předepsanou povinnou výbavou, se sejmutými kryty kol na řízené nápravě a pneumatiky musí být nahuštěné na předepsaný tlak. S takto připraveným vozidlem a dokumenty již kontrole nic nebrání, a jestliže jsou zjištěny nějaké nedostatky, budou vám navrženy možnosti jejich odstranění.

Také měření emisí vyžaduje trpělivost a především profesionalitu. Abyste měli vše v pořádku, nechte si STK a emise změřit. Budete alespoň v klidu a žádné černé myšlenky vás již nebudou trápit. Výfukové plyny obsahují spoustu chemických látek, které pak při jízdě vypouštíte do ovzduší a záleží i na typu vozidla kolik a čeho do vzduchu vypustíte. Myslete i na svoje zdraví a na životní prostředí. Již nyní toto všechno velmi trpí.

Autoservis AUTO HÉGR - Škoda

Autoservis AUTO HÉGR - Škoda Šumperk, Jesenická 2839/1b

Karosářské a lakýrnické práce, garanční a pogaranční prohlídky, měření emisí, přípravy a realizace technické kontroly (STK), montáže autodoplňků a ...

Prodávané značky: Škoda

STK Šumperk

STK Šumperk Šumperk, Jesenická 3071

Společnost EXPRES COMMERCIO se zabývá mimo jiné také provozem stanice technické kontroly. Tuto stanici najdete v Šumperku, v Jesenické ulici. STK ...

Obchody v Šumperku prodávají tyto značky:

Škoda

Navigace

TOPlist