Velké Meziříčí - VysočinaZnačkové prodejny a obchody v Velkém Meziříčí

Vysočina > Velké Meziříčí

Velké Meziříčí

Stanice technické kontroly a měření emisí

Prodejny   >   Auto moto   >   STK a emise

Nechte si zkontrolovat vozidlo. Vyberte si z mnoha spolehlivých firem, které nabízejí STK a měření emisí. Zabývají se kontrolou osobních, ale i nákladních vozidel a nabídnou Vám další rozšiřující služby. Stačí se jen v těchto firmách informovat a se zaměstnanci či samotným majitelem se domluvit. Po té si na STK vezměte technický průkaz vozidla, osvědčení o registraci vozidla (osvědčení o technickém průkazu), protokol o měření emisí s kladným výsledkem, osvědčení o měření emisí a protokol z poslední technické prohlídky – je-li vozidlo přistavováno k opakované technické prohlídce. Zdá se vám toho moc. Co byste neudělali pro to, aby vaše vozidlo mohlo i nadále jezdit? Jistě se vám to vyplatí.

Jak vozidlo na STK připravit? Mělo by být přistavěno nezatížené, čisté (zejména podvozek), vybavené předepsanou povinnou výbavou, se sejmutými kryty kol na řízené nápravě a pneumatiky musí být nahuštěné na předepsaný tlak. S takto připraveným vozidlem a dokumenty již kontrole nic nebrání, a jestliže jsou zjištěny nějaké nedostatky, budou vám navrženy možnosti jejich odstranění.

Také měření emisí vyžaduje trpělivost a především profesionalitu. Abyste měli vše v pořádku, nechte si STK a emise změřit. Budete alespoň v klidu a žádné černé myšlenky vás již nebudou trápit. Výfukové plyny obsahují spoustu chemických látek, které pak při jízdě vypouštíte do ovzduší a záleží i na typu vozidla kolik a čeho do vzduchu vypustíte. Myslete i na svoje zdraví a na životní prostředí. Již nyní toto všechno velmi trpí.

AUTOKLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ

AUTOKLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ Velké Meziříčí, Jestřabec 2044

AUTOKLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ sídlí v ulici Jestřabec č. 2044. Provozuje zde stanici technické kontroly. Pro bližší informace o nabízených službách využ ...

VK TRAKTOR

VK TRAKTOR Velké Meziříčí, Horní Radslavice 51

Společnost VK Traktor sídlí v Horních Radslavicích u Velkého Meziříčí a provozuje zde stanici technické kontroly. Technické prohlídky provádí u vo ...

Navigace

TOPlist