Brno > Campus Square > dm drogerie

dm drogerie Campus Square

Popis lokace
Prosím čekejte ...

dm drogerie

Brno, Netroufalky 770 – Campus Square

dm drogerie je zaměřena na maloobchodní prodej drogistického a doplňkového sortimentu v samoobslužných prodejnách. V současné době provozujeme v ČR více než 184 prodejen.

V drogerii dm naleznete široký sortiment výrobků péče o tělo a pleť, dekorativní kosmetiku, výrobky pro péči o vlasy, kosmetiku pro muže, nepřehlédnutelná je i nabídka biopotravin a přírodní kosmetiky. Maminky ocení možnost výběru z bohatého sortimentu péče o dítě. Samozřejmostí je krmivo pro domácí mazlíčky.

Zákazníci v prodejnách dm naleznou i velký výběr vysoce kvalitních produktů vlastní značky alana, alverde, babylove, Balea, Balea men, Balea Professional, Das gesunde Plus, Dein Bestes, Denk mit, Dontodent, ebelin, Jessa, Paradies, Princezna Kouzelní víla, Profissimo, s-he stylezone, S-quitofree, Sanft&Sicher, SauBär, Saugstark&Sicher, Soft&Sicher, Sundance, které jsou k dostání za příznivé ceny.

dm nabízí atraktivní věrnostní programy:

dm active beauty svět výhod, v jehož rámci zákazník sbírá body za nákup (za každých 20 Kč nákupu získá registrovaný zákazník 1 bod), za ně si bude moci vybrat z pestré nabídky slevových knížek, atraktivních wellness pobytů, nevšedních zážitkových balíčků či zvýhodněných služeb v kadeřnických salonech

dm babybonus je určen pro nastávající maminky a pro děti do tří let. Během členství v programu budou zákazníkovi zaslány slevové knížky s atraktivními slevovými kupóny, tématické informační brožury pro rodiče se zajímavými informacemi o vývoji děťátka a malá narozeninová překvapení.

Obchod najdete v kategoriích kosmetika a obchody.

Prodejna dm drogerie Brno patří do sítě prodejen dm drogerie.

Alana, alverde, babylove, Balea, Balea men, Balea Professional, Das gesunde Plus, Dein Bestes, Denk mit, Dermacol ,

Nahlásit chybné údaje

Navigace

TOPlist