Brno > Campus Square > Planeo Elektro

Planeo Elektro Campus Square

Popis lokace
Prosím čekejte ...

Planeo Elektro

Brno, Netroufalky 770 – Campus Square

Planeo Elektro Brno Bohunice se specializuje na prodej spotřební elektroniky a domácích spotřebičů.

Sortiment prodejny je opravdu rozmanitý. V oddělení bílé techniky najdete široký výběr ledniček, praček, sušiček, myček nádobí a sporáků. Planeo Electro v Brně je pro Vás to pravé i v případě, že si chcete pořídit novou televizi. Prodejna nabízí LCD televize, LED televize i plazmové televize různých uhlopříček a značek. Zakoupíte zde televizory značek Samsung, LG, Sony, Panasonic a další.

V Planeu najdete i rozsáhlou nabídku digitálních a klasických foťáků, DVD přehrávačů, mobilních telefonů a navigací. V nabídce jsou i stolní počítače, notebooky a netbooky včetně příslušenství.

Každých čtrnáct dní vychází nový leták, ve kterém najdete opravdu výhodné akce a slevy na vybrané výrobky. Aktuální leták si můžete přečíst i on-line na internetových stránkách Planeo.cz. Planeo Elektro zatím neprovozuje vlastní eshop.

Obchod najdete v kategoriích bílé zboží a obchody.

Prodejna Planeo Elektro Brno patří do sítě prodejen Planeo Elektro.

AEG, Ariston, Babyliss, Bosch, Braun, Buxton, Casio, CPA, Daewoo, Electrolux , Spotřebiče, Elektro, Domácí spotřebiče, Kancelářská technika, Mobilní telefony, Výpočetní technika, Audio, Video, Foto, Prezentační technika, Televizory, LCD, Plazma

Další supermarkety v okolí:

Koberce Trend IKEA Makro
Hornbach Tesco bauMax
kika OBI Kaufland
DATART Bauhaus Interspar
Albert Euronics Lidl
Nahlásit chybné údaje

Navigace

TOPlist