Zlín > Centrum Čepkov > Euronics

Euronics Centrum Čepkov

Popis lokace
Prosím čekejte ...

Euronics

Zlín, Tyršovo nábř. 5496 – Centrum Čepkov

Euronics elektro má v České republice více než 160 prodejen. Ve Zlíně sídlí jedna z prodejen sítě Euronics v nákupním centru Čepkov.

Katalog výrobků si můžete prohlédnout i na internetu, a to na webových stránkách Euronics.cz. Pokud se Vám nechce do kamenné prodejny, můžete si výrobky objednat i prostřednictvím internetového obchodu.

Euronics ve Zlíně často pořádá výprodejové akce a různé slevy. Akční leták vychází v pravidelných intervalech a určitě stojí za to si ho prostudovat. Slevy bývají totiž opravdu zajímavé.

Nákupy v Euronics Zlín se opravdu vyplatí, můžete totiž získat záruku na zboží ne na dva roky, ale rovnou na 40 měsíců. Jediné co proto musíte udělat je vyplnit registrační formulář na internetových stránkách Euronicsu.

Obchod najdete v kategorii televize.

Prodejna Euronics Zlín patří do sítě prodejen Euronics.

Acer, ADATA, AEG, Apple, Asus, A4Tech, Baumatic, Belkin, Benq, Blaupunkt , LCD televize, plazmové televize, 3D televize, DVD rekordéry, videokamery, domácí kina, lednice, pračky, myčky nádobí, sporáky, sušičky, varné desky, digitální fotoaparáty, mobilní telefony, notebooky, tiskárny, vysavače, žehličky, GPS navigace, holicí strojky, elektro, Foto

Další supermarkety v okolí:

Interspar Terno Jysk
DATART bauMax COOP Tuty
Kaufland Electroworld Penny Market
UNI HOBBY Market OBI Lidl
Hruška Tesco ASKO nábytek
Nahlásit chybné údaje

Navigace

TOPlist