Praha > Atrium Flora (ex Palác Flóra) > Intersport

Intersport Atrium Flora (ex Palác Flóra)

Popis lokace
Prosím čekejte ...

Intersport

Praha 3, Vinohradská 2828/151 – Atrium Flora (ex Palác Flóra)

Intersport je síť prodejen specializující se na prodej sportovního oblečení a vybavení. Jedna z prodejen v Praze sídlí v nákupním centru Palác Flóra.

Intersport Praha má v nabídce pánské i dámské oděvy. Zakoupíte zde kalhoty, mikiny, trička, šortky, plavky, dresy, zimní bundy, lyžařské oblečení a další sportovní oděvy. Zakoupit můžete také doplňky, a to čepice, rukavice a šály. V nabídce má také boty. Vybírat můžete z kolekce vycházkové i sportovní obuvi.

V Intersportu v Praze můžete zakoupit i sportovní potřeby, jako například lyže, snowboardy, lyžařskou obuv, helmy, kola i kolečkové brusle. Dále zde můžete pořídit také crossové trenažéry, běžecké trenažéry, posilovací stroje a další fitness vybavení. Kompletní nabídku a aktuální leták naleznete na internetových stránkách Intersport.cz.

Obchod najdete v kategoriích hobby, zimní boty, módní doplňky a obchody.

Prodejna Intersport Praha patří do sítě prodejen Intersport.

Arena, Atomic, Babolai, Briko, Burton, Capricio, CCM, Columbia, Crazy Creek, Cytec , Brýle, Kola, Lyže, Outdorové boty a obuv, Outdorové oblečení, Snowboard, Sportovní boty a obuv, Sportovní oblečení, Squash, Tenis

Nahlásit chybné údaje

Navigace

TOPlist