Čestlice > Makro

Makro Čestlice

Popis lokace
Prosím čekejte ...
COVID-19: Dodržujte prosím platná pravidla a doporučení pro území města Čestlice. Zároveň si prosím ověřte přímo na pobočce, zda mají otevřeno.

Otevírací doba se dle vládních nařízení může měnit.

Makro

Čestlice, U Makra 102

Ve Středočeském kraji sídlí jeden z velkoobchodů MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.. v Čestlicích u Prahy.

Makro Čestlice je, stejně jako ostatní velkoobchody Makro, dostupné pouze pro registrované zákazníky. V Makru se mohou registrovat pouze podnikatelé, a to jak fyzické tak i právnické osoby.

Sortiment prodejny Makro Čestlice je opravdu rozsáhlý. V nabídce obchodu je široký výběr potravinářského i nepotravinář­ského zboží.

Makro Čestlice můžete navštívit ve všední dni mezi 9 a 22 hodinou. O víkendu je pro Vás otevřeno od 8 do 22 hodin. Pro držitele zlaté a stříbrné karty je otevírací doba rozšířena o možnost nakupovat ve všední dni již od 6 hodin a o víkendu od 7 hodin.

Akční leták se zvýhodněnými výrobky vychází pravidelně každých 14 dní. Můžete si ho prohlédnout v papírové podobě anebo si ho nechat zasílat v elektronické ver­zi.

Součástí Makra je i čerpací stanice. Pohonné hmoty zde můžete natankovat za výhodné ceny.

Obchod najdete v kategorii supermarkety a hobby markety.

Prodejna Makro Čestlice patří do sítě prodejen Makro.

aro, Fine Food, H-Line, Horeca Select, Rioba, Sigma , Ovoce zelenina, Maso a Drůbež, Uzeniny, Čerstvé ryby, Mražené, Lahůdky, Mléčné lahůdky, Pečivo, Cukrovinky, Konzervované produkty, Koloniál, Čistící prostředky, prací prášky, Pivo a nealko nápoje, Víno a lihoviny, Cigarety, Potřeby pro kutily, Domácí a kuchyňské potřeby, Bílé elektro, Černé elektro, Výpočetní technika, Profi gastro, Sezónní zboží, Sportovní textil a obuv Boty, Kancelářské potřeby, Pracovní oděvy, Bytový textil, Ryby

Další supermarkety v okolí:

Hornbach kika Albert
Billa Nábytek Valášek Jysk
Electroworld
Nahlásit chybné údaje

Navigace

TOPlist