Opava - Moravskoslezský krajZnačkové prodejny a obchody v Opavě

Moravskoslezský kraj > Opava

Opava

Kina a multikina

Prodejny   >   Kina a multikina

Sledujete rádi nenovější filmové hity? Musíte být mezi prvními, abyste spatřili nový film, který byl natočen? Pak pro vás jsou tu kina a multikina, ve kterých můžete vidět ledacos. Ať už jste milovníky komedií, hororů, romantických filmů, dobrodružství, pohádek a dalších žánrů to vše můžete v kinech a multikinech vidět. Tradiční kina mají kouzelný nádech tradice, kde zapomenete na čas a necháte se nést příběhem, který běží na plátně. Multikina jsou obrovským druhem zábavy. V několika kinosálech, které spolu sousedí, můžete vidět několik různých filmů? Nemůžete se s přáteli dohodnout, na jaký film půjdete? Běžte každý na jiný film a po té si zajděte někam posedět. Díky multikinům je to možné. Více kinosálů pod jednou střechou to jsou multikina, kde zábava nekončí. Dejte si osvěžující nápoj a skvělé občerstvení. Posaďte se do pohodlné sedačky a bavte se jako doma.

Skvěle strávený den proběhne díky kinům a multikinům, ve kterých můžete vidět své oblíbené herce a herečky v nejrůznějších rolích. Nenechte je dlouho čekat a jděte za zábavou. Kinamultikina nabízejí nejrůznější typy vstupného včetně snížené sazby pro děti, studenty a třeba i důchodce. Zvláštní variantou vstupného je vstupné rodinné, kde ušetříte nejvíce. Stačí se jen rozhodnout, na jaký film chcete jít a jaký žánr chcete vidět a zanedlouho sedíte v kinosále s obrovským plátnem, kde se odehrává příběh, který si plně vychutnáte. Některá kina a multikina nabízejí i 3D obraz, kde se po nasazení speciálních brýlí stanete součástí příběhu a tím si ho užijete ještě mnohem víc. Jděte do kina a vezměte svoji rodinu a přátele. Upevníte tím vaše vztahy a ještě si užijete spoustu zábavy.

V této kategorii najdete největší česká kina a multikina. V přehledu najdete sítě kin Cinestar, IMAX či Palace Cinemas, ale také malá art a mini kina.

CineStar

CineStar Opava, U Fortny 49/10

V nákupním centru Breda & Weinstein naleznete také multikino Cinestar. Naleznete ho v 2. patře obchodního domu. Každý den si můžete vybírat ze ...

Prodávané značky: Budvar, Coca Cola, Algida, Plzeňský Prazdroj, Popcorn a další

Obchody v Opavě prodávají tyto značky:

Gambrinus, Plzeňský Prazdroj, Algida, Coca Cola, Budvar, Nestea, Pilsner Urquell

Navigace

TOPlist