Ostrava > Futurum Ostrava > A3 Sport

A3 Sport Futurum Ostrava

Popis lokace
Prosím čekejte ...
COVID-19: Dodržujte prosím platná pravidla a doporučení pro území města Ostrava. Zároveň si prosím ověřte přímo na pobočce, zda mají otevřeno.

Otevírací doba se dle vládních nařízení může měnit.

A3 Sport

Ostrava, Novinářská 6a – Futurum Ostrava

V obchodním centru Futurum sídlí i prodejna A3 SPORT. Tato prodejna se zabývá prodejem pánského, dámského i dětského oblečení a obuvi pro sport i volný čas. V nabídce najdete i sportovní doplňky, jako například batohy, tašky, kšiltovky či sluneční brýle. Kromě značky Adidas zde můžete zakoupit i výrobky značky Nike, Puma a Reebok. Pokud se zde chystáte nakupovat častěji, bude pro vás výhodné zaregistrovat se a získat tak zákaznickou kartu. Prostřednictvím této karty získáte při nákupu v jakékoli prodejně A3 SPORT slevu, která se vypočte z konečné ceny Vašeho nákupu. Tuto slevu budete moci uplatnit při Vašem dalším nákupu. Prodejny A3 Sport nabízí i možnost zakoupení dárkových poukazů, a to v hodnotách 500, 1000 a 2000 Kč.

Obchod najdete v kategoriích sport, tenisky, móda a obchody.

Prodejna A3 Sport Ostrava patří do sítě prodejen A3 Sport.

adidas, Crocs, Nike, Puma, Reebok, Salomon , Značkové oblečení, Značkové boty, Dámské oblečení, Pánské oblečení, Sportovní boty a obuv, Sportovní oblečení, Batohy, Plavky

Nahlásit chybné údaje

Navigace

TOPlist