Brno > Galerie Vaňkovka Brno > A3 Sport

A3 Sport Galerie Vaňkovka Brno

Popis lokace
Prosím čekejte ...
COVID-19: Dodržujte prosím platná pravidla a doporučení pro území města Brno. Zároveň si prosím ověřte přímo na pobočce, zda mají otevřeno.

Otevírací doba se dle vládních nařízení může měnit.

A3 Sport

Brno, Ve Vaňkovce 1 – Galerie Vaňkovka Brno

A3 Sport se zabývá prodejem dámského, pánského a dětského oblečení a doplňků pro sport a volný čas. A3 Sport v Brně najdete v obchodním centru Galerie Vaňkovka. A3 Sport má v nabídce oděvy značek Nike, adidas, Reebok a Puma. Můžete zde zakoupit mikiny, bundy, trička, tepláky, kalhoty, sportovní soupravy, šortky i plavky. Kromě oblečení můžete v A3 Sport Brno zakoupit i boty a to nejen pro sport, ale i pro volný čas. Na své si zde přijdou i milovníci obuvi Crocs. Dále si zde můžete vybrat i ze široké nabídky doplňků. Obchod nabízí tašky, kabelky, batohy, peněženky i čepice. V prodejně dále najdete velký výběr fotbalových, basketbalových i volejbalových míčů. Zakoupit můžete i dresy světových fotbalových týmů.

Obchod najdete v kategoriích volný čas a obchody.

Prodejna A3 Sport Brno patří do sítě prodejen A3 Sport.

adidas, Crocs, Nike, Puma, Reebok, Salomon , Sportovní boty a obuv, Plavky, Batohy, Sportovní oblečení, Pánské oblečení, Dámské oblečení, Značkové boty, Značkové oblečení

Nahlásit chybné údaje

Navigace

TOPlist