Brno > Galerie Vaňkovka Brno > Hervis Sport

Hervis Sport Galerie Vaňkovka Brno

Popis lokace
Prosím čekejte ...
COVID-19: Dodržujte prosím platná pravidla a doporučení pro území města Brno. Zároveň si prosím ověřte přímo na pobočce, zda mají otevřeno.

Otevírací doba se dle vládních nařízení může měnit.

Hervis Sport

Brno, Ve Vaňkovce 1 – Galerie Vaňkovka Brno

V nákupním centru Galerie Vaňkova v Brně se nachází také prodejna Hervis Sport.

Obchod Hervis Sport Brno se zabývá prodejem sportovního oblečení a vybavení. V nabídce má sportovní bundy, trička, mikiny, tepláky, šortky i plavky.

V Hervis Sportu dále můžete koupit také jízdní kola, in-line brusle, lyže anebo snowboardy. Nechybí ani sortiment příslušenství. V nabídce jsou přilby, boty na lyže, rukavice, čepice a mnoho dalšího.

Akční leták platný pro prodejny Hervis Sport vychází každý měsíc a můžete si ho prohlédnotu v tištěné podobě anebo na internetových stránkách Hervis.cz. Na těchto stránkách se nachází také eshop. Pokud se Vám nechce na prodejnu, tak si můžete zboží objednat z pohodlí domova.

Obchod najdete v kategoriích galanterie, oblečení, sport a obchody.

Prodejna Hervis Sport Brno patří do sítě prodejen Hervis Sport.

adidas, Atomic, Benger, Blizzard, Columbia, Cygnus, Denali, Fischer, Hannah, Head , Sportovní oblečení, Pánské oblečení, Dámské oblečení, Sportovní boty a obuv, Snowboard, Snowboardové oblečení a boty, Lyže, Doplňky stravy, Snowboardové oblečení

Nahlásit chybné údaje

Navigace

TOPlist