Značky > Gardena

Gardena

Gardena

Gardena v České republice

Prosím čekejte ...

Pod značkou Gardena objevíte výrobky vysoké kvality. Jde o zahradní techniku, bez které si práci na zahradě již nebudete umět představit. Ihned po jejím vyzkoušení zjistíte, že jedině s výrobky Gardena se práce několikanásobně usnadní.

První výrobky firmy Gardena se dostaly na trh roku 1968. Gardena je více než 40 let jedním z nejúspěšnějších německých výrobců zahradní techniky. Na našem trhu působí již 15 let. Gardena je v celoevropském měřítku jedničkou na trhu. Tato firma ve svém sortimentu nabízí zavlažovací techniku (např. plánovač zavlažování, hadice), výrobky pro péči o trávník (např. elektrické sekačky, akumulátorové sekačky, vřetenové sekačky, sypací vozíky), čerpadla (např. zahradní čerpadla, ponorná tlaková čerpadla, kalová čerpadla), výrobky pro péči o keře (např. elektrické a akumulátorové nůžky, akumulátorové nůžky na keře, mechanické nůžky na živý plot, zahradnické nůžky, nůžky na větve, nůžky na vysoké stromy, zahradnické pilky, tlakové postřikovače, řetězové pily), zahradní nářadí (např. elektrické motyčky), a další výrobky, které slouží k velké spokojenosti zákazníků.

Zboží firmy Gardena naleznete v prodejně bauMax, Hornbach, Bauhaus, OBI a dalších prodejnách, které se specializují na výrobky zahradní techniky.

Navigace

TOPlist