Značky > Max Factor

Max Factor

Max Factor

Max Factor v České republice

Prosím čekejte ...

Max Factor kosmetik ruského carského dvora začátkem 20. století emigroval z Ruska do Ameriky. Tam si roku 1908 otevřel v Los Angeles první obchůdek s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor si vybudoval dobré jméno, které si získal díky svému otevřenému přístupu k svým zákazníků. Jeho výrobky si začali kupovat nejen obyčejní lidé, ale také herci a další umělci. Roku 1914 přišel Max Factor na trh s make-upem, který byl více šetrný k pleti než výrobky, které byly vyrobeny dávno před ním. Pro herečku němého filmu – Claru Bow – vymyslel Max Factor srdíčkové rty a Marlene Dietrich používala zlatý třpytivý prášek do vlasů. Dnes je firma světoznámou a velice oblíbenou i u hvězdných osobností.

Chcete být sebejistí, krásní a elegantní? Potřebujete skrýt své nedostatky a zviditelnit své přednosti? Se značkou Max Factor máte to pravé na dosah.

Max Factor nabízí např. řasenky, tužky na oči, rtěnky, lesky na rty, make-up, laky na nehty a spoustu dalších produktů dekorativní kosmetiky.

Max Factor má jednu velkou výhodu. Kromě toho, že je značková a velice kvalitní je také za skvělé ceny, které si může dovolit opravdu každý.

Staňte se hvězdou se značkou Max Factor.

Tato značka je umístěna např. v prodejně FAnn parfumerie.

Navigace

TOPlist